spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Kariéra

Zamýšľate sa nad podnikaním a neviete, ktorá je tá správna cesta? 

Práca realitného makléra je pre Vás vhodná, pokiaľ chcete zmeniť svoje doterajšie pracovné miesto, ktoré Vás už nenapĺňa, prípadne pokiaľ chcete zmeniť podnikanie za iné, ktoré viac prosperuje.

Práca realitného makléra v našej spoločnosti je vhodná aj pre tých, ktorí chcú dosiahnuť viac a svoju šikovnosť a oddanosť v práci cítia ako nedocenenú. Áno, práca realitného makléra v ALFA Reality je vhodná aj pre Vás, pokiaľ ste v realitách nikdy nepracovali.

V našom vzdelávacom systéme Vás naučíme všetko čo musíte vedieť, aby ste boli v realitnej a obchodnej sfére úspešní už počas jeho absolvovania.

Chcete byť pánom svojho času s možnosťou pracovať aj „priamo z domu“?

Pracovná doba realitného makléra je flexibilná, ale realitná kancelária ALFA Reality očakáva od svojich realitných maklérov odovzdanie sa práci a plnenie si pracovných povinnosti na 100%.

Nemusíte chodiť do kancelárie o ôsmej ráno, ale ak je to nutné, tak musíte prísť do práce aj o ôsmej večer a to sedem dní v týždni. Jednoducho jedno z kritérií, ktoré musí realitný maklér spĺňať je sebadisciplína a schopnosť organizovania svojho pracovného času.


Chceli by ste pritom všetkom zarábať nadštandardne?

Nadštandardne zárobky realitných maklérov nie sú nič nové. Ale nič nové nie je ani to, že čím viac maklér zarába, tak tým väčší výkon maklér podáva a tým viac sa zdokonaľuje a vzdeláva.
Nadštandardne zárobky má šancu dosiahnuť ten realitný maklér, ktorý po absolvovaní našich školení poctivo napĺňa dohodnuté pracovné plány.

Prečo by ste mali pracovať ako realitný maklér v ALFA Reality?

Preto, lebo zakladajúci členovia spoločnosti majú s realitami úspešné a dlhoročné skúsenosti so stovkami uzatvorených obchodných prípadov, ktoré ocenili stovky spokojných klientov svojimi pozitívnych referencií. Systém vzdelávania v našej spoločnosti má logickú postupnosť. Začína sa vstupným školením priamo v realitnej únii SR a postupne jednotlivými krokmi sa zameriavame na konkrétne obchodné zručnosti so zameraním sa priamo na prax v rámci našej integrovanej realitnej akadémie Real Estate Academy, ktorá je projektom našej realitnej kancelárie.
Ide o jedinečný systém vzdelávania na slovenskom realitnom trhu. Obsahuje konkrétne informácie a videa k jednotlivým realitným otázkam, ktoré sú sprístupnené výlučne pre realitných maklérov našej realitnej kancelárie. Má logickú postupnosť a svojim štýlovým obsahom napomáha k ich rýchlejšiemu profesnému napredovaniu.


Máte úspešné skúsenosti s prácou s ľuďmi? Mali by ste záujem o prácu na pozícii manažér?

Samozrejme uchádzať sa o túto pozície je možné, ale rovnako je potrebné spĺňať viacero kritérií. Aj manažéri musia neustále pracovať ako profesionálni makléri. Dlhodobo musia podávať stabilné pracovné výkony (pravidelne uzatvárať vlastné obchodné prípady). V takom prípade je možné zamerať sa aj na otvorenie novej realitnej kancelárie ALFA Reality vo Vašom meste.

Vravíte, že NIE STE na to, aby ste niekoho prehovárali?

Super! Tak potom patríte k nám. Dnešný moderný systém podnikania funguje úplne inak, ako to možno poznáte z rozprávania vašich známych. Preto ak máte dynamické zmýšľanie a máte jasne stanovené svoje ciele a ucelenú predstavu o tom čo chcete dosiahnuť, tak bez váhania vyplňte FORMULÁR a zvyšok nechajte na nás.


Napíšte nám