Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

8 rokov ALFA Reality na trhu

Pridané: 8.6.2020

V máji 2020 je to práve 8 rokov od vzniku realitnej kancelárie ALFA Reality, čo znamená že už 8 rokov úspešne plníme sny o Vašom bývaní.

Prišli sme na trh v pokrízovom období a prešli sme dlhou cestou, počas ktorej sme pomohli našimi službami, vedomosťami a skúsenosťami uzatvoriť viac ako 400 obchodných prípadov a počas nich sme získali dvojnásobný počet spokojných klientov.

Za uplynulých 8 rokov sa toho veľa zmenilo. Zmenil sa spôsob predaja realít čo sa marketingu týka, teda posunul sa na kvalitatívne vyššiu úroveň ako v časoch vzniku našej realitnej kancelárie.

V poslednom období, v čase epidémie sme si prešli obdobím, s akým naša generácia doposiaľ nemala skúsenosti. A aj takéto obdobia sú na to, aby sme sa viac hľadali a posúvali sa na ešte vyššiu úroveň, osobnostne ale aj pracovne.

A to platí aj v realitách.

 

Do popredia sa dostáva viac technológie – video obhliadky, 3D virtuálne prehliadky, 3D pôdorysy nehnuteľnosti. Je to spôsob, ktorým sú uľahčené možnosti kupujúcim hľadať nehnuteľnosť podľa ich potrieb priamo z domu. Ale rovnako je tým poskytnutý väčší komfort aj pre predávajúcich.

S predajom nehnuteľnosti takýmto spôsobom, teda pomocou video obhliadky, či nasnímaním nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy, teda dronom alebo 3D virtuálnou prehliadkou máme úspešné skúsenosti. A hlavne počas obdobia pandémie tým minimalizujeme stretnutia a chránime tým všetky strany.

Pri našich obchodoch plánujeme aj naďalej využívať najmodernejšie technológie a ešte viac ich zdokonaľovať. Neustále pracujeme aj na modernizácii nášho IT marketingu, o čom hovoria aj naše nové webové stránky. Sme aktívni aj na sociálnych sieťach, ktoré rovnako využívame na oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny.

Počas uplynulého obdobia sme sa stali súčasťou realitnej únie SR. Po 8 ročných skúsenostiach vieme s istotou potvrdiť, že základom úspešných výsledkov je pravidelné vzdelávanie. Vzdelávanie sa a príjem potrebných informácii sú základom posúvať kvalitu na stále vyššiu úroveň. A to v prospech celého trhu.

Preto každý začínajúci realitný maklér v našej realitnej kancelárii musí absolvovať vstupné školenie v rámci našej integrovanej realitnej akadémie Real Estate Academy.

V našej akadémii vzdelávania sa zameriavame na obchodné zručnosti s množstvom praktických informácii, je plná lekcii, konkrétnych návodov a štúdií. 

Už teraz máme vytýčené plány na najbližšie obdobie, v ktorom počítame nie len s novými kolegami, ale rovnako aj s ďalšími novinkami v oblasti marketingu a efektivity pri predaji, či kúpe nehnuteľnosti :)