We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Novostavba 4 izbový poschodový rodinný dom v obci Kolačno, okres Partizánske

Street: -
City/Town: Kolačno
District: Partizánske
County: Trenčiansky kraj
Category: Houses
Type: Sale
House type: Family house
Other:
89 900 €
Exclusive offer

Property description

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Kolačno, okr. Partizánske. Ide o poschodový 4 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu s vlastným pozemkom pred domom a aj za domom. Ide o stredný dom, ktorý leží na samostatnom pozemku s rozlohou 199 m2.

Samostatný pozemok pred domom je vhodný a určený hlavne na dve parkovacie miesta a pozemok za domom dotvára priestor na terasu a samostatné nádvorie s dostatočným súkromím. Vchod do zadnej časti pozemku je možný terasovými dverami z obývacej miestnosti, ale rovnako aj zvonka. Dĺžka zadného nádovoria je 11 m.

Rozloha domu je 8m x 8m. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, obývacia izba s východom na terasu, veranda, wc, technická miestnosť a schodisko. Na poschodí sú 3 izby a kúpeľňa. 

Dom bude odovzdaný po jeho kolaudácií v štandarde, to znamená komplet stierky, podlahy, dlažba, sanita, kúpeľne, okrem kuchynskej linky. 

Viac informácii na 0948 969 676, prípadne mailom na pavol.kakas@alfareality.sk. Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás.

Features

Status:
active
Ownership:
personal
Land area:
199 m2
Ground type:
flatland
Territory:
Intravilan
Land width:
8 m
Land length:
25 m
Usable area:
120 m2
Built-up area:
64 m2
Type:
new Building
Number of rooms:
4
Building type:
brick
Equipment type:
Partially furnished
Year of building approval:
2024
Total area:
120 m2
Utilities:
yes
Water:
yes
Electric:
yes
Sewage:
yes
Water - On land:
yes
Electric - On land:
yes
On land - sewer:
yes
Underfloor heating:
yes

Mortgage Calculator

Show on map

Broker

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová