We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Ponúkame na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekoštrukcií na ulici Horská v meste Partizánske

Street: Horská
City district: Šípok
City/Town: Partizánske
District: Partizánske
County: Trenčiansky kraj
Category: Apartments
Type: Sale
Apartment type: Two bedroom apartment
Other:
79 900 €

Property description

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Šípok, ulica Horská v Partizánskom. Nachádza sa na predposlednom poschodí v bytovom dome, ktorý bol zateplený v roku 2022. V rovnakom roku bol v dome menený aj nový výťah. 

Rozloha bytu je 60 m2 a je po čiastočnej rekonštrukcii. V minulom roku boli vymenené nové plastové okná a okrem iného prešla rekonštrukciou aj kúpeľňa. Tento byt je zariadený a všetko zostáva tak ako je vidieť na foto. Ale v prípade potreby samozrejme bude vysťahovaný.

K bytu patrí loggia a samozrejme pivnica. Výhodou ponuky sú okrem iného aj veľmi zaujímavé náklady na bývanie. Je ihneď voľný aj s možnosťou okamžitého nasťahovania bez akýchkoľvek potrebných úprav. Kúpu je možné financovať aj hypoterkárnym úverom. Viac info na 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk

Features

Status:
active
Ownership:
personal
Transition room:
yes
Usable area:
60 m2
Built-up area:
60 m2
Type:
partly re-made
Number of rooms:
3
Building type:
panel building
Equipment type:
completely furnished
Loggia:
yes
Cellar:
yes
Public parking:
yes
Lift:
yes
Year of last reconstruction:
2022
Number of overhead floors:
6
Position:
higher floor
Floor:
6
Total area:
60 m2
Loggia area:
2 m2
Number of loggies:
1
Cellar area:
2 m2
Cellar count:
1
Local:
yes

Mortgage Calculator

Show on map

Broker

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová