Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ako úspešne predať nehnuteľnosť

Nespoliehajte sa na to, za koľko predal váš sused. Radšej kontaktujte nášho realitného makléra a dohodnite si s ním osobné stretnutie.

  • Na osobnom stretnutí poviete nášmu realitnému maklérovi svoju predstavu o predaji, poviete mu informácie na ktoré sa vás bude pýtať, aby vám následne vedel pripraviť najvýhodnejšie možné riešenie.
  • Výhodným riešením myslíme stanovenie optimálnej ponukovej ceny tak, aby ste nepredali „pod cenu“ a zároveň, aby ste  v danej dobe predali v najvyššej možnej cene a rovnako v požadovanom časovom horizonte.
  • Po vzájomnej dohode a podpise potrebných zmluvných dokumentov vám pomôžeme pripraviť vašu nehnuteľnosť na predaj s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu.
  • Štatisticky vieme potvrdiť, že nehnuteľnosti, ktoré boli pripravené home stagingom sa predávajú o polovicu času rýchlejšie ako bez neho.
  • Štatisticky vieme potvrdiť aj skutočnosť, že takto pripravené nehnuteľnosti sa vedia predať o viac ako 5% drahšie ako nehnuteľnosti, ktoré takouto prípravou neprešli.
  • Znamená to, že profesionálne spracovaná ponuka s dôkladnou prípravou zanecháva v potencionálnych záujemcoch oveľa silnejší prvý dojem. Zjednodušene povedané výsledkom efektívnej prípravy s dôrazom na dizajn znamená dodržať tri zlaté pravidlá, ktoré vedú k úspešnému predaju každej nehnuteľnosti.                  

Pravidlo 1:

 

Prvý dojem nikdy neurobíte na druhý krát.

 

Túto vetu určite pozná každý z vás.

Má svoje neodmysliteľné čaro v každom obchode, ale v realitnom obchode to platí dvojnásobne.

 

 

 


Pravidlo 2:

Predajnou ponukou ju nutné vyvolať taký záujem, aby záujemca o kúpu zavolal a dohodol si termín reálnej obhliadky.

V tomto prípade je dôležité si uvedomiť, že každá nehnuteľnosť je najviac zaujímavá vo chvíli keď prichádza na trh.

Vo chvíli keď sa potenciálni záujemci o kúpu podobnej nehnuteľnosti stretávajú s vašou ponukou prvý krát.

A práve to je chvíľa, kde sa rozhoduje o kvalitnom marketingu, kvalitný inzerát (titulok, text, fotky, pôdorys), video obhliadka a ostatný marketing, ktorý sprevádza ponuku celým realitným trhom.

 

 


Pravidlo 3:

K úspešnému predaju nehnuteľnosti je potrebné vyvolať záujem aj druhý krát a to na reálnej obhliadke.

Vraví sa, že posledný krok býva najťažší a v realitách dvojnásobne. Ako vyvolať záujem na obhliadke, aby záujemca reálne kúpil?

Je to súhra viacerých faktorov a  obchodnej šikovnosti daného realitného makléra. A naši realitní makléri sa na to výborne pripravení.

Viete ale v tejto chvíli, čo má spoločné vyvolanie záujmu vo chvíli keď prichádza ponuka na trh s vyvolaním záujmu vo chvíli reálnej obhliadky nehnuteľnosti?

Výborne, ak si myslíte, že v obidvoch prípadoch platí pravidlo číslo 1:

 

 „Prvý dojem nikdy neurobíte na druhý krát“


Opýtajte sa nás