spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Blog

Gazumping je u nás pomerne neznámy výraz a napriek tomu sa u nás v realitách tento dej vyskytuje prakticky denne.

Stalo sa Vám niekedy, že Vás uchvátila ponuka kúpy nehnuteľnosti podľa vašich predstáv, s majiteľom ste sa dohodli na cene, podali ste si ruky a po Vašom príchode s pripravenými Kúpnymi zmluvami na podpis ste zostali nemilo prekvapený, že za „Váš“ nový dom si budete musieť ešte priplatiť? Presne toto je umenie takzvaného gazumpingu. A aby sa Vám to nestalo, tak sa na to pozrime trochu bližšie. O čo vlastne ide?


Je prirodzené, že väčšina ľudí nie je pri sťahovaní takmer nikdy na 100% bez stresu. Ale môže to byť oveľa znesiteľnejšie, ak si tieto dni vopred aspoň trochu naplánujete.

Tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mohli vykonať v dostatočnom predstihu, a zopár ďalších tipov, ako čo najhladšie urobiť tento krok.V máji 2020 je to práve 8 rokov od vzniku realitnej kancelárie ALFA Reality, čo znamená že už 8 rokov úspešne plníme sny o Vašom bývaní.


Koronavírus v podstatnej miere zasiahol aj dianie na našom realitnom trhu a aj možnosti aktivít realitných maklérov a samotnej realitnej kancelárie. Je našou povinnosťou prispôsobiť tomuto nečakanému dianiu nie len svoje súkromné prostredie, ale aj pracovné.