Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Člen realitnej únie

Člen realitnej únieRealitná kancelária ALFA Reality je riadny člen Realitnej únie. 
Realitná únia združuje kvalitné a profesionálne kancelárie na území Slovenskej republiky.
Každý člen má ako prioritu poskytovať prvotriedny servis. 
Ako člen Realitnej únie SR sa riadime realitným kódexom:

  • čestnosť
  • odbornosť
  • spolupráca

Realitná kancelária ALFA Reality a každý člen kancelárie pri výkone činností koná čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom, vystupuje vždy vo vlastnom mene a v mene obchodnej spoločnosti, ktorú zastupuje.

Služby poskytuje vždy odborne, svedomito a zodpovedne. Realitná kancelária ALFA Reality sa správa vždy tak, aby si zabezpečila dôveru klienta a tých, s ktorými prichádza do styku.

Realitná únia má prepracovaný systém spolupráce medzi členmi, ktorý zahŕňa jasné pravidlá spolupráce, unikátny interný informačný systém, dohľad nad korektnosťou (disciplinárna komisia Realitnej únie SR) a tým aj čas predaja vašej nehnuteľnosti sa výrazne skráti.

Členovia si navzájom poskytujú informácie a Vás aj týmto spôsobom ušetria od zbytočných obhliadok. Členovia Realitnej únie SR musia zložiť odbornú skúšku. Sú pravidelne školení a vedia, ako vás uchrániť pred neserióznymi kupujúcimi, či špekulantmi na realitnom trhu (zdieľame tzv. Black list – zoznam rizikových osôb, pred ktorými je treba chrániť klientov).

Členovia Realitnej únie využívajú prepracované interné systémy a postupy:

  • ako správne určiť predajnú cenu nehnuteľnosti
  • ako nepodliehať tlakom pri vyjednávaní
  • ako získať pre vás z predaja či prenájmu čo najvyššiu sumu

Viac o Realitnej únii SR TU