Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Hypotéka

Je to najčastejší nástroj na kúpu nehnuteľnosti, preto nič nenecháme na náhodu.

Ponúkame vám bezplatnú službu nášho finančného poradcu, ktorý vám kompletne pomôže s vybavením hypotekárneho úveru a poistenia ako nehnuteľnosti, tak aj domácnosti.

Na nezáväznom stretnutí mu poskytnete vstupné informácie a zámer financovania, na základe čoho vyhodnotí pre vás najoptimálnejšie riešenie presne v súlade s vašimi potrebami a možnosťami.

Náš finančný expert spolupracuje s overenými hypotekárnymi špecialistami a riaditeľmi v bankách, preto vám dokážeme aj v tejto oblasti poskytnúť nenahraditeľné výhody najlepších podmienok a urýchliť schvaľovací proces.

Nie len že ušetríme váš čas a peniaze, ale vás uchránime od zbytočného vybavovania a vystávania v bankách.

 


Aký bude postup?

  • zistíme vaše požiadavky a základné informácie - základné tlačivo s vami môže vypísať ktorýkoľvek náš realitný maklér,
  • stretnutie s našim hypotekárnym expertom - dostanete možnosť porovnať si ponuky z jednotlivých bánk,
  • pomôžeme vám vybrať najvýhodnejšiu ponuku pre vás,
  • pripravíme žiadosť o úver, ktorú následne doručíme do banky,
  • zabezpečíme dokumenty, ktoré budeme musieť doložiť do banky,
  • dozorujeme nad samotným schvaľovaním úveru a o všetkom vás informujeme,
  • zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku cez nami overeného znalca,
  • dozorujeme pri podpis úverovej zmluvy s doručením do katastra nehnuteľnosti,
  • zabezpečíme poistenie nehnuteľnosti a vinkuláciu v prospech banky,
  • starostlivosť o vás aj v ďalšom období, pri výročí fixácie a pod.                                 

Pokiaľ predávate alebo kupujete nehnuteľnosť cez našu realitnú kanceláriu, tak je najvýhodnejšie v prípade potreby financovania úverom, aby sme vám zabezpečili aj tieto služby.

Výhoda nie je len v tom, že kompletné zabezpečenie financovania je pre vás zdarma, dôležitá je aj skutočnosť, že celý proces prevodu nehnuteľnosti a jej financovanie je pod jednou strechou.

Máme tým všetko pod kontrolou a vtedy vieme veľmi rýchlo komunikovať a reagovať na požiadavky banky, poisťovne, či znalca. Rovnako to ocení aj predávajúci, ktorý je priebežne informovaný o stave predaja jeho nehnuteľnosti a je odbremenený od komunikácie s rôznymi inštitúciami.

Hypotekárny úver vám zabezpečíme priamo v našich kanceláriách aj v prípade, ak nehnuteľnosť nekupujete cez nás. Ide nám o vašu spokojnosť a aby cesta k vašej hypotéke bola rýchla, efektívna a jednoduchá.

 


Napíšte nám