Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kariéra

Zamýšľate sa nad podnikaním a neviete, ktorá cesta je tá správna? 

Práca realitného makléra je pre vás vhodná, pokiaľ chcete zmeniť svoje doterajšie pracovné miesto, ktoré vás už nenapĺňa, prípadne pokiaľ chcete zmeniť podnikanie za iné, ktoré viac prosperuje.

Práca realitného makléra v našej spoločnosti je vhodná aj pre vás, ak chcete dosiahnuť viac a cítite sa nedocenení. 

Chcete byť pánom svojho času s možnosťou pracovať aj „priamo z domu“?

Pracovná doba realitného makléra je flexibilná, ale realitná kancelária ALFA Reality očakáva od svojich realitných maklérov odovzdanie sa práci a plnenie si pracovných povinnosti na 100%.

Nemusíte chodiť do kancelárie o ôsmej ráno, ale ak je to nutné, tak musíte prísť do práce aj o ôsmej večer a to sedem dní v týždni. Jednoducho jedno z kritérií, ktoré musí realitný maklér spĺňať je sebadisciplína a schopnosť organizovania svojho pracovného času.


Chceli by ste pritom všetkom zarábať nadštandardne?

Nadštandardne zárobky realitných maklérov nie sú nič nové. Ale nič nové nie je ani to, že čím viac maklér zarába, tak tým väčší výkon maklér podáva a tým viac sa zdokonaľuje a vzdeláva.

Systém vzdelávania pre realitných maklérov v ALFA Reality?

Systém vzdelávania v našej spoločnosti má logickú postupnosť. Začína sa vstupným školením v rámci našej integrovanej realitnej akadémie Real Estate Academy. Zameriavame sa na obchodné zručnosti s množstvom praktických informácii. Naša realitná akadémia je priam "nabitá" kurzami, ktoré vás posunu v kariére bez zbytočnej straty času. Ide o jedinečný systém vzdelávania na slovenskom realitnom trhu. Obsahuje lekcie plné konkrétnych návodov a štúdií.

V našej akadémii nájdete aj špeciálny kurz zameraný na obchodné telefonovanie v realitách s konkrétnymi ukážkami z praxe, Príručku otázok a odpovedí realitného makléra a mnoho iného. 


Máte úspešné skúsenosti s prácou s ľuďmi? Mali by ste záujem o prácu na pozícii manažér?

Samozrejme uchádzať sa o túto pozície je možné, ale rovnako je potrebné spĺňať viacero kritérií. Aj manažéri musia neustále pracovať ako profesionálni makléri. Dlhodobo musia podávať stabilné pracovné výkony (pravidelne uzatvárať vlastné obchodné prípady).

V takom prípade je možné zamerať sa aj na otvorenie novej realitnej kancelárie ALFA Reality vo vašom meste.

Vravíte, že NIE STE na to, aby ste niekoho prehovárali?

Super! Dnešný moderný systém podnikania funguje úplne inak, ako to možno poznáte z rozprávania vašich známych. Preto ak máte dynamické zmýšľanie a máte jasne stanovené svoje ciele a ucelenú predstavu o tom čo chcete dosiahnuť, tak bez váhania vyplňte FORMULÁR a zvyšok nechajte na nás.

 


Napíšte nám