Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Marketing

To čo bolo včera samozrejmosťou zajtra už platiť nemusí.

Marketing je služba nad ktorou sa v realitách musíme zamýšľať denne. Sme si vedomí, že trpezlivá príprava reklamnej kampane je zárukou nášho úspechu.

Skôr ako začneme zvažovať formu ponuky a písanie jej textu, tak je nutné venovať čas najskôr príprave nehnuteľnosti na predaj. Home staging je príprava nehnuteľnosti s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu. Znamená to, že takto pripravená nehnuteľnosť ešte pred samotným začiatkom ponukového obdobia zanecháva v potencionálnych záujemcoch oveľa silnejší prvý dojem, vyvoláva pozitívne emócie a zároveň vzbudzuje väčší záujem. 

Následne sa môžeme venovať príprave samotnej ponuky, ktorá pozostáva z kvalitných fotiek, titulku a predajného textu. Spolu tvoria akoby jeden celok a preto si rovnako vyžadujú dostatok hlavne časového priestoru.

Predstavte si, že v dave je 1000 ľudí, z nich 995 má modré tričko a 5 majú červené tričko. Koho z nich si všimnete skôr? 


Fotky do ponuky pripravujeme výlučne zrkadlovým fotoaparátom. V mnohých prípadoch využívame externé služby profesionálov.

Sledovanie videi sa v poslednom období stalo trendom. Video je pre potencionálneho záujemcu lákavejšie, predsa len pri jeho sledovaní zapája viac zmyslov naraz.

Ak máme pripravený dostatok kvalitných fotografii, kvalitný text, či titulok a samozrejme video obhliadku, tak nemôžeme zabudnúť na samostatnú predajnú webovú stránku, ktorá absolútne podčiarkne marketingovú kampaň. 

Teraz ale nekončíme, naopak práve začíname. Práve teraz prichádza online priestor, ktorého je naozaj dostatok, a to nie len prostredníctvom stoviek platených portálov, ale aj sociálne siete, samotná Google reklama a napokon aj iné formy obchodovania s týmto konečným produktom.