spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Exkluzívne!! Priestory na prenájom aj s vybavením pre Vaše nové podnikanie na hlavnom ťahu vo Veľkých Bieliciach

Obec: Partizánske
Okres: Partizánske
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
750 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Alfa Reality Vám exkluzívne ponúka priestory na prenájom, vhodné na kancelárie. Priestory pre Vaše nové podnikanie majú rozlohu 50,7 m2 a nachádzajú sa na hlavnom ťahu v smere od Návojoviec na Partizánske. Pozostávajú z troch miestnosti priamo na prízemí, ktoré majú vlastný vchod a rovnako aj vlastný bezpečnostný systém. Dispozične rozdelenie si môžete presnejšie pozrieť ako pôdorys vo foto v tejto ponuke. Jedna z miestnosti je využívaná aj ako kuchynka, s kuchynskou linkou, mikrovlnkou a momentálne aj s mraziakom. K týmto priestorom prislúcha aj pekná kúpeľňa s wc, vaňou a sprchovým kútom. 

Priestory je možné využiť na podnikateľskú činnosť v oblasti obchodu, predaja alebo služieb. Vynikajúca ponuka napríklad pre autoškoly, nakoľko je tu možnosť využiť priestory aj ako učebne a rovnako je možné využívať aj priestranné betónové nádvorie na cvičisko, či parkoviska. 

VÝHODOU tejto ponuky je vynikajúce umiestnenie budovy vzhľadom k vysokej frekvencii okoloidúcich áut. Veľkou výhodou je rovnako aj možnosť výborného prístupu na pozemok a nádvorie aj pre nákladné autá. A v neposlednom rade môže byť pre niekoho výhodou aj kancelársky nábytok s vybavením, ktorý tu môže zostať. Výška prenájmu je vrátane energii a kúrenia. 

V prípade vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
50.7 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme