spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na predaj budova v centre obce Čereňany, hneď pri hlavnej ceste v smere Partizánske - Prievidza

Obec: Čereňany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
0 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj budovu v strede obce Čereňany, hneď pri hlavnej ceste. Zastavaná plocha budovy je 107 m2 a pozostáva z dvoch samostatných častí. Každá časť má vlastný vchod. V jednej sa aktuálne nachádza pobočka pošty, ktorej vchod je chránený aj mrežami. V druhej je momentálne prevádzka drogérie.

Vchodové dvere do jednotlivých častí sú hliníkové, okná sú plastové a podlahy keramické. Budova je monitorovaná kamerovým systémom. Obidve časti budovy majú samostatné wc a spoločné kúrenie, ktoré je zabezpečené z kotolne. Kotolňa sa nachádza v zadnej časti budovy a kúrenie je peletové. 

Jednou z hlavných výhod tejto ponuky je priamo lokalizácia budovy, nakoľko sa nachádza nie len v centre obce, ale hneď pri frekventovanej hlavnej ceste v smere Partizánske - Prievidza. Hlavne preto má budova dostatočnú reklamnú viditeľnosťou.

Druhou z výhod je vlastné parkovisko s rozlohou takmer 3 áre. Ak by parkovacích miest predsa len bolo málo, tak oproti sú potraviny Jednota s priestranným obecným parkoviskom. 

Využiteľnosť môže byť rôzna, či už by išlo o prevádzkovanie rôznych služieb (aktuálne je tam pošta a drogéria), napr. ako kozmetický salón, kaderníctvo, či výdajňa rýchleho občerstvenia alebo priamu konzumáciu jedál, nakoľko parkovisko môže byť využité aj ako priestranná terasa. 

Každopádne odporúčam osobnú obhliadku. 

Možnosť kúpy tejto budovy je aj prostredníctvom úveru a to priamo u nás. V prípade vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
107 m2
Počet izieb:
4
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme