spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Zabehnutý podnikateľský objekt v meste Partizánske

Ulica: Bielická
Obec: Partizánske
Okres: Partizánske
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
125 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v meste Partizánske, časť Veľké Bielice. Nehnuteľnosť sa nachádza na hlavnom ťahu v smere na Bánovce nad Bebravou a Prievidzu. Budova je rozdelená do niekoľkých samostatných častí. Predná časť je využívaná ako predajňa so vstupom od hlavnej cesty. V tejto časti sa nachádza taktiež sklad a sociálne zariadenie. Pred budovou je vyhradené parkovisko pre zákazníkov.

V druhej časti sa nachádzajú tri priestranné kancelárie, šatňa, kuchynka a sociálne zariadenia. Kúrenie v prvej a druhej časti budovy je zabezpečené plynovými gamatkami. Každá časť má vlastné zabezpečenie alarmom.

Tretia časť je prispôsobená na dielňu a tvoria ju dve miestnosti, do ktorých je možnosť vstupu cez veľkú garážovú bránu. Za budovou sa nachádza prístrešok na parkovanie. Oproti dielňam a prístrešku na parkovanie je možnosť ďalšieho krytého parkovania. Na pozemku sa nachádzajú ďalšie dve plechové búdy na náradie. Priestory momentálne dlhodobo využívajú nájomníci.

Zo zadnej časti nehnuteľnosť disponuje pozemkom o rozlohe 800 m2 /šírka 22 m x dĺžka 36m/. K tejto časti pozemku je samostatný prístup zo zadnej strany kde prebieha výstavba nových rodinných domov. Rovnaká možnosť výstavby je aj na predmetnom pozemku.

Možnosť kúpy je aj prostredníctvom úveru a to priamo u nás. V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
400 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme