spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

PREDANÉ!! Na predaj bezbariérový mobilný 3 izbový dom v areály termálneho kúpaliska Chalmová, okres Prievidza

Ulica: -
Obec: Bystričany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj mobilný dom, ktorý je bezbariérový a nachádza sa v areály termálneho kúpaliská Bystričany, časť Chalmová. Podlahová plocha domu je 30 m2 a stojí na pozemku, ktorý je v dlhodobom nájomnom zmluvnom vzťahu. Rozloha prideleného pozemku je 114 m2 a jeho šírka je 6m.

Mobilný dom bol zakúpený a privezený v roku 2016 a v roku 2018 prešiel dokončením a to dobudovaním terasy a prístrešku. V samotnom dome sa po vstupe nachádza kuchynská časť spojená s obývacou časťou. Je tu kuchynská linka s elektrickou doskou a digestorom. V obývačkovej časti je rozkladacia sedačka so stolíkom a obývacím nábytkom.

Okrem toho sú tu dve samostatné spálne s dostatočným odkladacím priestorom. Každá z izieb je pre dvoch ľudí, spolu sa tu teda v absolútnom pohodlí vyspí 6 ľudí. Rovnako je tu aj kúpeľňa s wc a sprchovým kútom. Teplá voda je v dome zabezpečená prietokovým ohrievačom. 

Pred dvomi rokmi bola k domu pristavaná a prestrešená terasa na letný relax. Vedľa domu sa ešte nachádza odkladací priestor na úschovu náradia a jeho rozloha je 2 x 2,5m. Okolie domu je upravené zeleňou, čo je oceniteľné hlavne v letných mesiacoch. Neďaleko domu sa nachádzajú aj spoločné wc so sprchami.

Výhodou tejto ponuky je vlastniť vo výbornej cene dom, ktorý môžete využívať pre svoj vlastný rodinný relax v príjemnom celoročne využiteľnom prostredí termálnych kúpeľov. A to bez akýchkoľvek ďalších investícii. Prípadne môžete tento dom využívať na krátkodobe prenajímanie turistom.

V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
30 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme