spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Znížená cena!! Klasický vidiecky poldom vhodný ako chalupa, ale aj k trvalému bývaniu

Ulica: Potočná
Obec: Oslany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
0 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v okrese Prievidza, v obci Oslany. Rozloha celého pozemku na ktorom tento domček stojí je 491 m2 a nachádza sa takmer v strede obce. Dom je postavený od hlavnej cesty a tak zadná časť pozemku ponúka dokonalé súkromie. Pozemok za domom je vhodný na menšiu úžitkovú záíhradu, ale aj okrasnú záhradku.

Tento dom je síce v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. Plnohodnotne spĺňa nie len úlohu víkendovej chalupy, ale aj trvalého bývania. V dome je kuchyňa a štyri izby. Rovnako je tu aj kúpeľňa s klasickou vaňou spojená s wc. K domu patrí taktiež veľká technická miestnosť spojená s domom so samostatným vchodom. Povedľa domu je postavený prístrešok vhodný na parkovanie auta.

Kúrenie v dome je plynové gamatkami, ale rovnako je tu možnosť kúrenia aj na pevné palivo. Dom sa bežne vykuroval klasickým sporákom z kuchyne. Možnosť je samozrejme aj prerobenia na krbové kúrenie s teplovzdušnými rozvodmi. Rodinný dom je napojený na obecnú vodu a má vlastný septik. No zároveń je tu možnosť napojiť sa do obecnej kanalizácie.

V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
168 m2
Plocha pozemku:
491 m2
Zastavaná plocha:
168 m2
Počet izieb:
4
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme