spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Príjemný rodinný poldom v obci Čereňany

Ulica: -
Obec: Čereňany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
82 500 €

Popis nehnuteľnosti

Rodinný poldom sa nachádza v tichej lokalite na rovinatom pzemku. Privíta Vás predzáhradkou, ktorá je vhodná na estetickú úpravu drevinami alebo kvetmi.

Dom disponuje priestrannou verandou, z ktorej je vstup do dvoch izieb, kuchyne a sociálnych zariadení. Kuchyňa s jednou miestnosťou má okná orientované do ulice a druhá miestnosť má okno orientované do zadnej časti pozemku. Z verandy vedie kovové schodište na poschodie kde sú ďaľšie dve nevykurované miestnosti.

Vykurovanie domu je zabezpečené elektrickým kotlom a aj pecou na pevné palivo. Medzi kuchyňou a vedlajšou miestnosťou sa nachádza komín, ktorý po domurovaní nad strechu bude plniť svoju funkčnosť, tak je tu možnosť dopojenia napríklad krbového telesa.

V dome sú pôvodné drevené okná a betónové podlahy. Má vlastný septik, ale v obci je už vybudovaná kanalizácia, ktorá končí pred domom – stačí sa len dopojiť.

Z verandy vedie východ do zadnej časti pozemku kde je možnosť dobudovania terasy. Dom stojí na parcele o rozlohe 342 m2. K domu prislúcha hospodárska budova s letnou kuchynkou.

Možnosť kúpy je aj prostredníctvom úveru a to priamo u nás. V prípade vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
342 m2
Úžitková plocha:
85 m2
Plocha pozemku:
342 m2
Zastavaná plocha:
85 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme