spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

REZERVOVANÉ!! Ponúkame 1 izbový byt neďaleko centra v obci Bošany, okres Partizánske

Ulica: Milana Rastislava Štefánika
Obec: Bošany
Okres: Partizánske
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 1-izbový byt
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v Bošanoch, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v bytovom dome, ktorý je aktuálne po rekonštrukcii jeho interiérovej časti.

Ide o stredový byt, ktorého rozloha je 42 m2 bez rozlohy pivnice. Okrem kuchyne a jednej izby je tu aj priestranná chodba a rovnako kúpeľňa. V byte sú dve nové plastové okná v kuchyni a v izbe. Okno v kúpeľni zostalo pôvodné.

V byte je nová elektrika a omietky. V kuchyni je nová plávajúca podlaha a v izbe sú zachovalé parkety. Kúrenie je na pevné palivo s komínom v kuchyni. V kúpeľni je nový bojler na ohrev vody. K bytu patrí aj pivnica s rozlohou 6,5 m2.

Ide o špecifickú, veľmi zaujímavú ponuku, ktorej veľkou výhodou sú aj nízke náklady na bývanie.

Možnosť kúpy tohoto bytu je aj prostredníctvom úveru a to priamo u nás. V prípade vášho záujmu nás môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
42 m2
Úžitková plocha:
42 m2
Typ poschodia:
zvýšené prízemie
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
áno
Parkovanie:
verejné
Zariadenie:
nezariadený
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné - pevné palivo
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
6.5 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme