spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

REZERVOVANÉ!! Na predaj chatka v areáli termálneho kúpaliska Chalmová

Ulica: -
Mestská časť: Chalmová
Obec: Bystričany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj chatku v termálnych kúpeľoch, ktorá má dve samostatné časti. Pravá časť chaty je prispôsobená na spanie. V jej druhej časti vstúpite do kuchynky, v ktorej je dostatočný priestor na posedenie a aj na spanie. Za kuchyňou sa nachádza väčší priestor, ktorý bol plánovaný na vyhotovenie kúpeľne, WC a ďalšej miestnosti. Tu je možnosť dokončenia podľa svojich predstáv. Do chatky je zavedená voda a elektrika. 

Parkovanie je pred chatkou, ktorá stojí na pozemku, ktorý je v prenájme. Pozemok v tejto lokalite už nie je možné získať do prenájmu. Preto je možnosť kúpy chaty v týchto kúpeľoch výhodná.

V areáli sa nachádzajú: sauna, fitness, stolný tenis, detské preliezačky, hydromasážna vaňa, bazény: Oblasť je vhodná pre cykloturistiku Do 20 km sa nachádza Bojnický zámok, ZOO. 

V prípade vášho záujmu nás môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :) 

 

 

 

  

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Celková plocha:
40 m2
Úžitková plocha:
40 m2
Počet podlaží:
1
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme