spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v strediskovej obci Bušince, okres Veľký Krtíš.

Dom leží takmer v centre obce, hneď vedľa základnej školy, od ktorej ho oddeľuje koryto potoka. Obec Bušince je veľmi dobre vybavená, nájdete v nej materskú školu, základnú 9-ročnú školu, kostol, dobre zásobené potraviny, stavebniny, viacero prevádzok so spotrebným tovarom a aj predajňu elektrospotrebičov. Tesne popri obci tečie hraničná rieka Ipeľ s možnosťou letného kúpania. Do okresného mesta Veľký Krtíš je to 15km, do Lučenca 25km, 11km na termálne kúpalisko Dolná Strehová a len 115km do Budapešti.

Celková výmera pozemku 1294m2, rozmery domu 10,12m x 11,13m, zastavaná plocha domu 112,6m2. Dom čiastočne podpivničený (pivnica s vodárňou 26,7m2, vchod cez kúpeľňu). Prízemie tvorí chodba, kuchyňa, izba, kúpeľňa s WC a komora (spolu 112,6m2). Poschodie tvorí chodba a štyri izby + drevené schodisko na podkrovie (spolu 112,6m2). Podkrovie nie je zobytnené (112,6m2).

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (pitná voda, elektrina, plyn, kanalizácia), žiadne merné zariadenie nebolo odinštalované (vodomer vo vlastnej šachte, elektromer, plynomer), na pozemku sa nachádza aj septik. Možnosť pripojenia na internet s kvalitným signálom. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky (lokálne plynové kachle), na poschodí sa nachádzajú dve plne funkčné murované kachle na pevné palivo. Dom má dva funkčné komíny. Väčšina zariadenia domu (viď foto) sa predáva s domom (+ časť vybavenia garáže).

Rodinný dom je postavený z kvalitných pálených tehloblokov, šírka nosných múrov 45cm. Nehnuteľnosť bola daná do užívania v r. 1967. Základy sú betónové, dom má vodorovnú izoláciu, strešná krytina a klampiarske konštrukcie boli rekonštruované v r. 2017.

K domu prislúcha aj letná kuchyňa (samostatne stojaci domček s dvoma miestnosťami, spolu 31,25m2, a priedomím 2,26m2) a garáž (35,2m2 s malou pristavanou údiarničkou). Okrem toho sa na pozemku ešte nachádza starší včelín bez úľov, menšia šopa, zastrešená voliéra pre psa a nad garážou holubník. Pozemok má hlavnú bránu so spevneným vjazdom do garáže, samostatný vjazd do záhrady a ešte jeden vjazd k letnej kuchyni (poza dom a pozemok sa tiahne poľná cesta k letnej kuchyni).

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 50 000€.

Nepremeškajte túto príležitosť, ktorá sa viac nezopakuje a kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923

Nezabudnite sledovať naše novinky na FB! Výhodné ponuky sa rýchlo míňajú ;)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
1294 m2
Úžitková plocha:
251 m2
Plocha pozemku:
1181.4 m2
Zastavaná plocha:
112.6 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
vaňa
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno - 1
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Materiál:
tehla
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
26.8 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Juraj Šalát

Mgr. Juraj Šalát

Real estate broker Bratislava

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Radi Vám poradíme