spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Vidiecký rodinný dom vhodný na chalupu v obci Nitrianské Sučany, okr. Prievidza

Ulica: -
Obec: Nitrianske Sučany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
23 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj vidiecký rodinný dom vhodný na chalupu v obci Nitrianské Sučany v okrese Prievidza. Ide o klasicky starší domček, ktorý sa nachádza v spoločnom dvore s jedným susedom. Je v pôvodnom stave, vhodnom na rekonštrukciu podľa svojho vkusu.

Disponuje štyrmi prechodovými miestnosťami, v ktorých bola začatá rekonštrukcia. Tá spočíva v odstránení predošlých omietok a vo výmene elektrických rozvodov. V prednej miestnosti sú vkusné drevené trámy a je tu umiestnený kozub. V dome je zavedená elektrika a pred domom je vybudovaná plynová prípojka.

Stojí na pozemku o rozlohe 86 m2 a prislúcha k nemu podiel na prilahlom pozemku, ktorý má 280 m2.

Možnosť kúpy je aj prostredníctvom úveru a to priamo u nás. V prípade vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
86 m2
Úžitková plocha:
86 m2
Plocha pozemku:
86 m2
Zastavaná plocha:
86 m2
Podlahová plocha:
86 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
nie
Krb:
áno
Zariadenie:
nezariadený
Materiál:
Zmiešané

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme