spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Tehlová dvojbytovka v Dolnej Strehovej

Ulica: -
Obec: Dolná Strehová
Okres: Veľký Krtíš
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova
153 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj dvojpodlažný bytovku z tehloblokov s dvoma veľkometrážnymi bytmi na prvom poschodí a technickými miestnosťami na prízemí. K objektu patrí vskutku veľkorysá garáž a príjemne veľký pozemok s lúkou a niekoľkými ovocnými stromami.

Celková zastavaná plocha tvorí 216m2 + garáž 87m2. Pozemok okolo bytovky má 828m2. Príjazdové cesty sú z oboch strán s prístupom priamo od hlavnej cesty. Na prízemí sa nachádzajú dve sekcie so samostatným vchodom. V jednej sú miestnosti v minulosti používané ako kočikáreň, letná kuchyňa (prívod vody) a pivnice. Druhá sekcia bola využívaná ako kotolňa na tuhé palivo (so zásobníkom na uhlie so samostatným vchodom z boku budovy), práčovňa s elektrickým bojlerom a údržbárska miestnosť. Na 1. NP sa nachádzajú dva priestranné byty, každý má necelých 90m2 zastavanej plochy. Garáž má dvoje veľké vstupné brány a svetlosť cca 3,5m.

Objekt je umiestnený na okraji obce oproti Rímskokatolíckemu kostolu. V obci Dolná Strehová sa nachádza vyhľadávané termálne kúpalisko, ktoré bolo kompletne zrekonštruované a ponúka kvalitné služby a wellness. Od ponúkanej bytovky je kúpalisko vzdialené len cca 700m. Obyvatelia obce Dolná Strehová s trvalým bydliskom v obci majú významne zvýhodnený vstup na kúpalisko ;) Z obce je veľmi dobrá dopravná dostupnosť do najbližších okresných miest Veľký Krtíš a Lučenec (na trase Lučenec - Zvolen sa buduje diaľnica, ktorej niektoré časti sú už v prevádzke). 

Jedná sa o dobrú investičnú príležitosť, objekt je vhodný napríklad na prerábku na byty. Cena budovy aj s priľahlým pozemkom v súčasnom stave je 153 000€. Ak sme podnietili Váš záujem, kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nutná rekonštrukcia
Celková plocha:
416 m2
Úžitková plocha:
416 m2
Plocha pozemku:
1131 m2
Zastavaná plocha:
216 m2
Počet podlaží:
2
Garáž:
áno - 4 autá
Kanalizácia:
áno
Materiál:
tehla

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Juraj Šalát

Mgr. Juraj Šalát

Real estate broker Veľký Krtíš

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Radi Vám poradíme