spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

REZERVOVANÉ!! Novostavba 3 izbovej poschodovej bytovej jednotky v obci Čereňany

Ulica: Prievidzská
Obec: Čereňany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária ALFA Reality Vám ponúka na predaj novostavbu poschodovej bytovej jednotky na LV zapísaná ako rodinný dom.

Ide o kompletnú výstavbu - nové základy, izolácia, múry, fasáda, elektrické, vodovodné a odpadové rozvody, krov, krytina. 

Čo sa dispozícií týka, tak hlavným vchodom vojdete do verandy, z ktorej sa presuniete do rozľahlej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou. Samozrejme prízemie disponuje kúpeľňou a samostatným WC.

Obývačku od kuchyne oddeľuje schodisko vedúce do pokrovia. V podkroví sa nachádzajú dve izby so strešnými oknami, ktoré dávajú izbám dostatočné denné svetlo. Z obývačky je výstup na terasu.

Celková podlahová plocha je 80 m2.

V byte sú plastové okná s roletami. Na prízemí je uložená dlažba a na poschodí sú plávajúce podlahy. Na stenách sú stierky a kuchyňa je doladená vkusným obkladom.

Kúpeľňa má moderné obklady a je vybavená sanitou.

Kúrenie v byte je zabezpečené elektrickými panelmi a teplá voda elektrickým bojlerom. V prípade záujmu je možnosť vybudovania komína a dopojenia telesa na pevné palivo.

Dom sa nachádza v spoločnom dvore s dobrými susedmi. 

Viac informácii na 0948 969 676, prípadne mailom na pavol.kakas@alfareality.sk

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
80 m2
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
80 m2
Zastavaná plocha:
40 m2
Podlahová plocha:
80 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme