Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Veľkometrážne byty a samostatný domček po kompletnej rekonštrukcii v Dolnej Strehovej

Ulica: -
Obec: Dolná Strehová
Okres: Veľký Krtíš
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

V roku 2023 bude dokončená kompletná renovácia tehlovej bytovky v obci Dolná Strehová, okres Veľký Krtíš. Na mieste pôvodného objektu vzniknú štyri veľkometrážne bytové jednotky s terasou/balkónom a záhradkou + pohodlný rodinný domček s priľahlým pozemkom a terasou. Ku každému objektu prináležia dve parkovacie miesta vo dvore.

Pôvodná tehlová bytovka bude prebudovaná na štyri bytové jednotky s rozlohou 79m2, 81m2, 83m2 a 84m2. Dva byty na prízemí, dva na prvom poschodí. Byty na prízemí budú mať záhradku (54,3m2) a terasu (9m2) so vstupom priamo z bytu. Byty na poschodí budú mať balkón (9m2) so vstupom priamo z bytu, a záhradku (57,75m2) vo dvore za domom. Vo dvore ešte vznikne samostatný prízemný rodinný domček s rozlohou 103m2, vlastným pozemkom (147m2) a terasou (16,5m2) so vstupom priamo z domu. Všetky objekty budú odovzdané novým majiteľom až po ich kolaudácii.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:

Štandardné vybavenie všetkých objektov zahŕňa kompletnú inštaláciu sietí a kúrenia. Rovnako budú ukončené práce na všetkých povrchoch ako sú steny, stropy, obklady a dlažba, pokládky plávajúcich podláh, interiérových dverí so zárubňami, dodávka a montáž sanity a vchodových dverí. Byty aj domček budú mať na plochej streche solárne kolektory, ktorých výkon pokryje potreby bežnej domácnosti. Taktiež budú ukončené finálne práce na spoločných priestoroch, fasádach, spevnených plochách, streche a oplotení.

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:

Poskytujeme taktiež možnosť realizácie kuchynskej linky a montáž nábytku. Jednotlivé práce sú podľa dohody za príplatok.

 

Byty i domček budú odovzdané novým majiteľom po kolaudácii. Možnosť kúpy je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás. 

Pre viac informácií kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Zoznam objektov

Číslo
Počet izieb
Obytná plocha
Poschodie
Balkón/Lodžia
Terasa
Celková plocha
Stav
 
Číslo:
Počet izieb:
Obytná plocha: 103.25 m2
Poschodie:
Balkón/Lodžia: /
Terasa: 16.5 m2
Celková plocha: 103.25 m2
Stav: aktívne
Číslo:
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 81.46 m2
Poschodie: prízemie
Balkón/Lodžia: /
Terasa: 9 m2
Celková plocha: 81.46 m2
Stav: aktívne

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
84 m2
Úžitková plocha:
84 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Juraj Šalát

Mgr. Juraj Šalát

Real estate broker Veľký Krtíš

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Radi Vám poradíme