Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok na brehu Malého Dunaja s možnosťou výstavby

Ulica: Agátová
Obec: Hurbanova Ves
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
145 320 €

Popis nehnuteľnosti

Tím špecialistov v ALFA Reality pre Vás pripravil na predaj pozemok priamo na brehu Malého Dunaja v k. ú. Hurbanova Ves!

Ide o pozemok charakterizovaný ako lesný pozemok. Vzrastlé stromy sa však reálne nachádzajú len na jeho severnom a južnom okraji (breh rieky). Do predaja ide podiel 2/3, čo tvorí 4 152m2. Územno-plánovacia informácia obce Hurbanova Ves hovorí o možnosti 5% výstavby v lokalite, kam spadá aj ponúkaný pozemok. Prístup na pozemok je zabezpečený poľnou cestou s dvoma rampami, ktoré zabraňujú vstupu neželaných návštevníkov. Hneď vedľa pozemku sa v koryte Malého Dunaja nachádza ostrov s vegetáciou, čo vytvára malebné zákutie pokoja, kde nerušia ani vyznávači vodných športov.

Ak sme podnietili Váš záujem, kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
4152 m2
Plocha pozemku:
4152 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Juraj Šalát

Mgr. Juraj Šalát

Real estate broker Veľký Krtíš

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Radi Vám poradíme