Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O firme

 

Realitná kancelária ALFA Reality je úspešnou spoločnosťou o čom svedčia stovky našich klientov a referencie, ktoré od nich pravidelne dostávame. Sme za to vďační a aj preto neustále pracujeme na modernizácii nášho marketingu, o čom hovoria aj naše nové webové stránky.

Pri náboroch využívame služby partnerských spoločností, ktoré nám zabezpečujú fotenie, virtuálne prehliadky, video obhliadky, či projektovanie nehnuteľnosti. 

Máme bohaté skúsenosti s výkupom realít, ich rekonštrukciou a následným predajom. Pri developerských projektoch sa zameriavame hlavne na prínos nového bývania vo forme bytov.

Na to aby sme ľuďom prinášali hodnoty, ktoré od nás očakávajú, tak sme si vedomí toho, že je nutnosťou na sebe denne pracovať v oblasti vzdelávanie sa v obore. 

Preto každý začínajúci realitný maklér v našej realitnej kancelárii musí absolvovať vstupné školenie v rámci našej integrovanej realitnej akadémie Real Estate Academy
Najskôr sa zameriavame na obchodné zručnosti s množstvom praktických informácii, či konkrétnych návodov a štúdií. Postupne sa z našich realitných maklérov a skutočných predajcov stávajú aj skutoční profesionáli.
Prostredníctvom našej realitnej akadémie dokážu nie len definovať aká je trhová hodnota nehnuteľnosti vychádzajúc z východiskovej, technickej, výnosovej, či všeobecnej hodnoty, ale rovnako dokážu aj definovať ekologicky šetrnú stavbu a to na základe najznámejších certifikačných systémov na svete (LEED, BREEAM, DGNB).

Skryté vady na stavbách, ktoré sa aktuálne pripravujú do predaja nie je vždy ľahké spozorovať. V našej akadémii majú naši makléri špeciálnu tému zameranú na vady aké sa môžu vyskytovať na nehnuteľnostiach aj s názornými ukážkami. Rovnako dokážu aj stanoviť predbežné náklady na opravu týchto vád. Ide jednoducho o jedinečný systém vzdelávania na slovenskom realitnom trhu.

Naše pôsobenie je hlavne v regióne hornej Nitry, teda Partizánske, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany. Silné regionálne zastúpenie máme rovnako aj v okrese Veľký Krtíš. Po otvorení našej kancelárie v Partizánskom sme sa už po krátkej dobe stali najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v meste a tak je tomu až do dnes.

Ale rovnako je to možné aj vo Vašom meste!