spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O firme

Realitná kancelária ALFA Reality je spoločnosťou, ktorá úspešne plní sny o vašom bývaní už 8 rokov.

O tom, že sme úspešní svedčia stovky našich klientov a referencie, ktoré od našich klientov pravidelne dostávame. Neberieme to na ľahkú váhu. Sme za to vďační a aj preto neustále pracujeme na modernizácii nášho marketingu, o čom hovoria aj naše nové webové stránky.

Pri obchodoch využívame najmodernejšie technológie a pri náboroch fotíme nehnuteľnosti výlučne zrkadlovým fotoaparátom. Máme úspešné skúsenosti s predajom nehnuteľnosti profesionálne pripravených na predaj, využívame 3D virtuálne prehliadky, video obhliadky, snímame nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy, teda dronom. Sme aktívni aj na sociálnych sieťach, ktoré rovnako využívame na oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny.

Sme členmi realitnej únie SR a po 8 ročných skúsenostiach vieme s istotou potvrdiť, že základom úspešných výsledkov je pravidelné vzdelávanie. 

A to je v prospech celého trhu.

Preto každý začínajúci realitný maklér v našej realitnej kancelárii musí absolvovať vstupné školenie v rámci našej integrovanej realitnej akadémie Real Estate Academy.

V našej akadémii vzdelávania sa zameriavame na obchodné zručnosti s množstvom praktických informácii, je plná konkrétnych návodov a štúdií. Okrem množstva lekcii obsahuje aj špeciálny kurz zameraný na obchodné telefonovanie v realitách s konkrétnymi ukážkami z praxe a mnoho iného. Ide o jedinečný systém vzdelávania na slovenskom realitnom trhu.

Naše pôsobenie je aktuálne hlavne v regióne hornej Nitry, teda Partizánske, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany. Po otvorení našej kancelárie v Partizánskom sme sa už po krátkej dobe stali najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v meste a tak je tomu až do dnes.

Ale rovnako je to možné aj vo Vašom meste!