spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O firme

 

Realitná kancelária ALFA Reality je spoločnosťou, ktorá úspešne plní sny o vašom bývaní už 9 rokov.

O našej úspešnosti svedčia stovky klientov a referencie, ktoré od našich klientov pravidelne dostávame. Sme za to vďační a aj preto neustále pracujeme na modernizácii nášho marketingu, o čom hovoria aj naše nové webové stránky.

Pri náboroch využívame služby partnerských spoločností, ktoré nám zabezpečujú fotenie, virtuálne prehliadky, video obhliadky, či projektovanie nehnuteľnosti. 

Máme bohaté skúsenosti s výkupom realít, ich rekonštrukciou a následným predajom. Pri developerských projektoch sa zameriavame hlavne na prínos nového bývania vo forme bytov.

 

 

Pravidelné vzdelávanie realitných maklérov je pre prospech celého trhu.

 

Každý začínajúci realitný maklér v našej realitnej kancelárii musí absolvovať vstupné školenie v rámci našej integrovanej realitnej akadémie Real Estate Academy

Najskôr sa zameriavame na obchodné zručnosti s množstvom praktických informácii, či konkrétnych návodov a štúdií. Naša realitná akadémia obsahuje okrem množstva lekcii aj špeciálny kurz zameraný na obchodné telefonovanie v realitách s konkrétnymi ukážkami z praxe. 

Postupne sa z našich realitných maklérov a skutočných predajcov stávajú aj skutoční profesionáli. Prostredníctvom našej realitnej akadémie dokážu nie len definovať aká je trhová hodnota nehnuteľnosti vychádzajúc z východiskovej, technickej, výnosovej, či všeobecnej hodnoty, ale rovnako dokážu aj definovať ekologicky šetrnú stavbu a to na základe najznámejších certifikačných systémov na svete (LEED, BREEAM, DGNB).

Skryté vady na stavbách, ktoré sa aktuálne pripravujú do predaja nie je vždy ľahké spozorovať. V našej akadémii majú naši makléri špeciálnu tému zameranú na vady aké sa môžu vyskytovať na nehnuteľnostiach aj s názornými ukážkami. Rovnako dokážu aj stanoviť predbežné náklady na opravu týchto vád. Výhodou mať makléra s týmito znalosťami je hlavne pre Vás, ak ste kupujúci :) Ide jednoducho o jedinečný systém vzdelávania na slovenskom realitnom trhu.

Naše pôsobenie je aktuálne v regióne hornej Nitry, teda Partizánske, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, ale druhé silné regionálne zastúpenie po Partizánskom máme rovnako aj v okrese Veľký Krtíš. Po otvorení našej kancelárie v Partizánskom sme sa už po krátkej dobe stali najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v meste a je tomu tak až do dnes.

Ale rovnako je to možné aj vo Vašom meste!