Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj a kúpa v ALFA Reality

Marketing

To čo bolo včera samozrejmosťou, zajtra už platiť nemusí.

Marketing je služba, nad ktorou sa v realitách musíme zamýšľať denne. Sme si vedomí, že trpezlivá príprava reklamnej kampane je zárukou nášho úspechu.

Skôr ako začneme zvažovať formu ponuky a písanie jej textu, tak je nutné venovať čas najskôr príprave nehnuteľnosti na predaj.

Začíname home stagingom s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu.

Následne pokračujeme video obhliadkou so snímaním nehnuteľnosti dronom, či najmodernejšou 3D virtuálnou obhliadkou a 3D scanom nehnuteľnosti, ktoré majú v našom marketingu rovnako špeciálne miesto.


Home staging

Kvalitné fotky nezabezpečí len kvalitný fotoaparát, ale aj pekný a upravený priestor.

Ide o prípravu nehnuteľnosti na predaj s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu.

Znamená to, že takto pripravená nehnuteľnosť ešte pred samotným začiatkom ponukového obdobia zanecháva v potencionálnych záujemcoch oveľa silnejší prvý dojem, vyvoláva pozitívne emócie a zároveň vzbudzuje väčší záujem.

Štatisticky vieme potvrdiť, že nehnuteľnosti, ktoré boli pripravené home stagingom sa predajú o polovicu času rýchlejšie a v priemere o 5% drahšie ako bez neho.


Video obhliadky

Príchodom internetu a sociálnych médii sa vytvoril priestor pre rýchlejšiu a prehľadnejšiu dostupnosť k potrebnej ponuke.

Aj v realitách sa stalo moderným trendom video, ktoré je stále viac obľúbené.

Video na internete pracuje nonstop 24/7. Môžu si ho pozrieť záujemcovia o kúpu kedykoľvek a koľko krát chcú.

Video pomáha selektovať "turistov" od reálnych záujemcov. 

Naše skúsenosti hovoria, že klasická video obhliadka má 10 krát viac pozretí ako bežný inzerát.

A my ideme ešte ďalej ...


3D virtuálne prehliadky

Ak má klasická video obhliadka 10-krát viac pozretí ako bežný inzerát, tak v prípade 3D virtuálnej prehliadky sú tieto čísla ešte vyššie.

Pre kvalitu ponuky využívame najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľnosti – 3D virtuálnu prehliadku a 3D pôdorys nehnuteľnosti.

Touto atraktívnou formou odlišujeme prezentáciu vašej nehnuteľnosti od ostatných konkurenčných ponúk.

Výhodou takto prezentovanej nehnuteľnosti je, že si ju môžete pozrieť kedykoľvek a ocitnete sa akoby priamo v centre diania.


Property management

Našou správou prenájmu vašich nehnuteľnosti šetríme váš čas aj vaše peniaze.

Spolupráca začína momentom spoločnej dohody, teda podpisom potrebných zmluvných dokumentov.

Následne sa odovzdajú kľúče od nehnuteľnosti, ktoré sú predmetom nášho zmluvného vzťahu a rovnako aj všetkých potrebných dokumentov, ktoré budú potrebné pre výkon našej práce.

V prípade služby „Full servis“ Vás zastúpime v režime 24/7.

To znamená, že aj v prípade nutných stavebných opráv, rekonštrukcii, vyčistenie priestorov upratovacou firmou po ukončení nájmu a následným obsadením novým nájomcom, respektíve v prípade havarijnej situácie.


Opýtajte sa nás