Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Property Management

Našou správou prenájmu vašich nehnuteľnosti šetríme váš čas aj vaše peniaze.

Spoluprácu začíname momentom spoločnej dohody, podpisom potrebných zmluvných dokumentov, odovzdaním kľúčov od nehnuteľnosti, ktoré sú predmetom nášho zmluvného vzťahu a rovnako aj všetkých potrebných dokumentov, ktoré budú potrebné pre výkon našej práce.

V prípade služby „Full servis“ vás zastúpime v režime 24/7.

To znamená že aj v prípadoch vyžadujúcich nutné stavebné opravy, rekonštrukcie, vyčistenie priestorov upratovacou firmou po ukončení nájmu a následným opätovným obsadením voľného priestoru, respektíve v prípade havarijnej situácie.

Zastúpime vás rovnako na pravidelných kontrolách nájomných priestorov a ich stavu, či v jednaniach so správcovskou spoločnosťou. O všetkom budete informovaní prostredníctvom pravidelných reportov.

Šírka našich pracovných úkonov závisí od vzájomnej zmluvnej dohody a obsahom splnomocnenia.

 


„Styling“ nehnuteľnosti

Po vzájomnej dohode na spolupráci začneme tak, aby sme zabezpečili príjemný zážitok z prvého dojmu, teda príjemný vzhľad a dizajn. Home staging je rýchly a efektívny spôsob ako zabezpečiť prenájom v čo najvyššej cene a v čo najrýchlejšej dobe.

Štatisticky vieme potvrdiť, že nehnuteľnosti, ktoré boli pripravené home stagingom sa prenájmu o polovicu času rýchlejšie ako bez neho.

Uvedenie nehnuteľnosti na trh

S marketingom máme bohaté skúsenosti. V našom tíme sú ľudia, ktorí sa zaoberajú tvorbou vizuálnych prezentácii, spracovaním videii, prípadne snímaním nehnuteľnosti dronom. Kvalitný marketing je zárukou nášho úspechu.

 


Právny servis

Právnik, ktorý od nás dostane vašu agendu na spracovanie právnych úkonov pripraví Nájomné zmluvy podľa najnovších platných zákonov a rovnako aj protokolárne odovzdania jednotlivých nehnuteľnosti. Šírka našich pracovných úkonov závisí od vzájomnej zmluvnej dohody a obsahom splnomocnenia.

Klienti najčastejšie využívajú tieto naše služby:

  • ak chcú minimalizovať ich časové náklady
  • ak žijú v zahraničí a pritom vlastnia nehnuteľnosti na Slovensku
  • ak nechcú mať starosti s vymáhaním ich peňazí a nedoplatkov
  • ak sú natoľko časovo vyťažení, že nemajú čas sa starať o stav a údržbu ich nehnuteľnosti
  • ak ich nechcú nájsť zničené po skončení doby nájmu
  •