Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekonštrukcie bytových jadier

Vždy sa snažíme pre našich klientov robiť maximum.

Sme si istí, že sa rozhodnete využiť naše služby a budete nadmieru spokojný. Naša spoločnosť vám pre váš absolútny komfort zabezpečí komplexné stavebné a rekonštrukčné práce pre jadro vášho bytu.

Obhliadka zákazky je nezáväzne a ZADARMO!

Stačí nám Vaša predstava ako má byt vyzerať, čo vám v byte prekáža a čo naopak očakávate od nového riešenia. Dokážeme si poradiť aj v závislosti koľko ste ochotný do rekonštrukcie bytu investovať. Následne ponechajte celý koncept na našich odborníkov, prípadne architekta.

Naši klienti väčšinou očakávajú viac ako len zastaralé riešenie interiérov postavených v minulom storočí bez možnosti realizovania vlastnej predstavy. Použitím priestorových prvkov dokážeme zabezpečiť pocit útulnosti a svetlosti, pocit moderného dizajnu prispôsobeného jednotlivým miestnostiam.


Pri rekonštrukcii bytu vykonávame komplexné práce ako výmeny bytových jadier, výmeny kuchynských liniek, WC a sanitárnych zariadení, či elektroinštalácie.

Odvoz odpadu a upratovanie vchodu, či schodiska vykonávame denne po ukončení prác.

Prvým podstatným krokom pri plánovaní rekonštrukcie je dohovor o obhliadke bytu pri ktorej naplánujeme predpokladané práce a spôsob ich realizácie. Či už ide o čiastočnú rekonštrukciu alebo komplexnú. Na základe toho vypracujeme  podrobný časový plán a upresníme si konkrétne vhodný materiál a vykonáme potrebné finančné kalkulácie a rozpočet.

Práce vykonávame na základe písomných dohôd, kde sú menované všetky stavebné úkony a termíny ukončenia prác. Zo skúsenosti vyplýva, že vzájomná iniciatíva a spolupráca našich majstrov a vaše konzultácie v priebehu prác vždy prispejú k lepšiemu výsledku a podrobnejšie vystihnú vaše predstavy o vynovenom bývaní.


Napíšte nám