spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Spoznajte nášho realitného makléra Juraja z Bratislavy

Pridané: 9.3.2021

Volám sa Juraj Šalát a pracujem ako realitný maklér v Bratislave. Mojou charakteristikou je pokojná povaha, rozvážne reakcie, ochota pracovať na jasne daných projektoch, som priateľský a neodsudzujem ľudí vopred.

Medzi moje koníčky by som zaradil moju chalupu a záhradu, rád sadím stromy, kry a zeleninu. Mám rád zvieratá a chcem sa k ich chovu opäť vrátiť. Rád rekonštruujem na chalupe stále ďalšie časti. Rád šoférujem, chodím na túry, čítam knihy, ktoré ma zaujímajú a rovnako rád varím.

 

Pre spoluprácu s ALFA Reality ma oslovilo stretnutie s pánom Kakašom a jeho stručné a vecné vyjadrovanie sa, príjemné vystupovanie a celá komunikácia s manželmi Kakašovými sa vždy niesla v príjemnom duchu. Rovnako aj dobré finančné a pracovné podmienky v tejto kancelárii.

Mám jasnú predstavu o priemernom ročnom zárobku, ktorý od tejto práce očakávam, nemám prehnané nároky. Doposiaľ som si zarábal rukami a poznám hodnotu peňazí, mám snahu o príjem, z ktorého pokryjem svoje životné náklady a môžem 1 – 2x do roka niekam vycestovať (napr. k moru), môžem postupne dokončiť chalupu a ešte si aj niečo ušetriť, to je môj cieľ.

Realitná akadémia je prehľadná, pochopiteľná, stručná a jasná. Nekladie časové nároky na uchádzača, ktorý nemusí nikam dochádzať alebo niekde stratiť niekoľko dní v rámci školení. Mne takáto akadémia vzdelávania veľmi vyhovuje.

Komunikácia vo firme je veľmi príjemná, ľudská a priateľská. Je cítiť ochotu vždy pomôcť, poradiť, vyhovieť, lepší spôsob komunikácie s ľuďmi, či už so spolupracovníkmi alebo zákazníkmi nepoznám. Je mi to blízke a rovný rovného si hľadá, preto tá preferencia práve ALFA Reality.

A kde by som sa chcel vidieť takto o rok?

Do roka by som sa chcel vidieť na Bahamach na 6 mesiacov :D :D :D žarty bokom. Mojim cieľom je pracovne sa zabehnúť a byť zbehlý v pracovnom procese nevyhnutných pre prácu "realiťáka", to znamená mať za sebou dostatok predaných nehnuteľností.

Ak budete potrebovať pomôcť s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, tak Vám veľmi rád poradím na tel. 0904 491 923, prípadne mi môžete napísať na juraj.salat@alfareality.sk. Viac info o mojej aktuálnej ponuke nájdete na www.AlfaReality.sk/makler/8-mgr-juraj-salat.