We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Rovinatý pozemok v novej obytnej zóne v obci Oslany

Street: Mierová
City/Town: Oslany
District: Prievidza
County: Trenčiansky kraj
Category: Land
Type: Sale
Land type: Land – for living
Other:
29 900 €
Exclusive offer
Exclusive offer

Property description

Ponúkame na predaj pozemok v novej obytnej zóne, v obci Oslany, okres Prievidza. Pozemok sa nachádza na okraji obce a jeho rozloha je 509 m2. Príjazdová cesta k pozemku je z vedľajšej cesty, ktorá je napojená na hlavnú cestu v smere od Prievidze do Partizanského. V cene pozemku je zahrnutá aj suma za podiel na prístupovej ceste.

K danému pozemku je možnosť dotiahnúť siete individuálne alebo je možnosť podielať sa na dotiahutí prostredníctvom dodávateľskej firmy zaoberajúcou sa inžinierskými sieťami. Obec Oslany poskytuje všetku potrebnú občianskú vybavenosť, školy, škôlky, vybudované zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácie, obchody.

Pozemok je súčasťou novej obytnej zóny.

V prípade vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo alfa@alfareality.sk.

Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Features

Status:
active
Ownership:
personal
Land area:
509 m2
Ground type:
flatland
Total area:
509 m2

Show on map

Broker

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová