Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ako úspešne kúpiť nehnuteľnosť

Tento proces sa dá zhrnúť do troch slov.

Je to drahé.

Kontaktujte preto nášho realitného makléra a dohodnite si s ním osobné stretnutie.

Na osobnom stretnutí poviete nášmu realitnému maklérovi o svojom vysnívanom domove, poviete mu informácie, na ktoré sa vás bude pýtať, aby sme sa mohli pustiť do hľadania.

Po vzájomnej dohode a podpise potrebných zmluvných dokumentov vám predstavíme presne také ponuky, ktoré budú presne vyhovovať vašim požiadavkám. Ako to vieme dosiahnuť?

Vieme o ponukách, ktoré na trhu sú, ale aj nie sú verejne dostupné. Práve ponuky, ktoré nie sú verejne dostupné bývajú často krát najzaujímavejšie.

 


Celý proces začína stratégiou rovnako ako v prípade predaja nehnuteľnosti. Prípadnú komunikáciu so zástupcom predávajúceho rovnako nechajte na nás.

Realitný maklér pre vás ako pre kupujúceho má jednu veľkú výhodu – je to vyjednávač. Naši realitní makléri predsa vyjednávajú denne, z toho dôvodu vám dokážu častokrát vyjednať lepšiu cenu ako je cena ponuková.

Spôsoby vyjednávania ceny sú priamou súčasťou našich školiacich programov, preto sú naši realitní makléri tí najlepší adepti na túto službu.

Samozrejmosťou pre vás je naša asistencia pri každej obhliadke na ktorú sa náš realitný maklér vopred pripraví a to tak, aby mohol preveriť právny stav nehnuteľnosti, technický stav nehnuteľnosti a rovnako vás upozorní na pozitíva a negatíva každej obhliadanej nehnuteľnosti.

Po vašom dôkladnom zvážení a výbere vhodnej nehnuteľnosti definitívne preveríme právny stav tejto nehnuteľnosti a to už prostredníctvom niektorého z našich firemných právnikov.

 


V prípade vašej potreby zabezpečíme prostredníctvom nášho finančného experta správny výber hypotekárneho úveru, poistenia ako nehnuteľnosti, tak aj domácnosti a rovnako zabezpečíme znalecký posudok.

Celý priebeh má svoju danú postupnosť a podľa nej vám aj budeme asistovať, či už pri podpise kúpnej zmluvy, prípadne úverovej zmluvy v banke.

Po odovzdaní potrebných dokumentov do katastra spolupráca ešte nekončí.

Dôležité bude ešte protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, odovzdanie kľúčov, prípadne prepis dodávateľov energií.

Jednoducho povedané: 

 

„Teší nás, tešiť Vás“ :)


Opýtajte sa nás