Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ako úspešne prenajať nehnuteľnosť

Neriešte to. Spoľahnite sa na našu odbornú asistenciu.

Kontaktujte nášho realitného makléra a dohodnite si s ním osobné stretnutie.

Na osobnom stretnutí ukážete nášmu realitnému maklérovi nehnuteľnosť, ktorú by ste chceli poskytnúť do prenájmu.

Poviete mu svoju predstavu o prenájme, dôležité informácie, ktoré k tomu prináležia a mal by ich poznať a rovnako mu odpoviete na otázky, ktoré sa Vás bude pýtať.

Po vzájomnej dohode a podpise potrebných zmluvných dokumentov Vám pomôžeme pripraviť Vašu nehnuteľnosť tak, aby bola v krátkom čase pripravená na reálne obhliadky a prenajatá v čo najrýchlejšom termíne, najčastejšie ešte v danom mesiaci.

Nezriedka sa stáva, že sa ponuka u nás nestihne ani poriadne „ohriať“.

 


Prípravou nehnuteľnosti je myslené vypratanie nepotrebného nábytku, ponechanie vhodného nábytku a zariadenia, prípadne úprava home stagingom s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu.

Následne pristúpime k reálnym obhliadkam s potencionálnymi záujemcami, ktorých sme si medzičasom vyselektovali z našej databázy, v ktorej máme desiatky až stovky adeptov.

Záujemcov si vopred preveríme, a to tak, aby ste sa v budúcnosti vyhli zbytočným problémom a aby ste mali zabezpečený prenájom minimálne na dobu jedného roka.

Po zložení rezervačnej zálohy nájomcom dáme pripraviť prostredníctvom niektorého z našich právnikov Nájomnú zmluvu podľa najnovších platných zákonov. Po jej odsúhlasení, podpise a dohodnutých úhradách zabezpečíme protokolárne odovzdanie vašej nehnuteľnosti novému nájomcovi.

 

 


Opýtajte sa nás