spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Nádherný rozsiahly pozemok s nevšednými prírodnými vlastnosťami!

Obec: Čifáre
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
326 821 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj skutočne nevšednú lokalitu, pôvodne čerešňový sad, v k.ú. obce Čifáre, neďaleko Vrábel, okres Nitra. Dnes je lokalita neobhospodarovaná a príroda si ju pomaly berie späť. Riedky porast tvoria najmä staré čerešne, duby, agáty a ďalšie domáce druhy stromov a krov. Pozemok zahŕňa kopec, za ktorým sa nachádza maleblé údolie, všetko porastené trávou. Dá sa tu nájsť viac ako desať prírodných prameňov a na dne údolia je malý periodický potôčik. Oblasť je bohatá na domácu divokú faunu, vrátane poľovnej zveri.

Inžinierske siete sa nachádzajú na okraji parcely, kde pozemok susedí so zastavaným územimím intravilánu obce Čifáre. K pozemku prináležia aj tri malé pozemky (spolu 370m2) priamo v intraviláne na okraji obce. Okrajom pozemku vedie elektrické vedenie, možnosť navŕtania vlastnej studne s pitnou vodou. Obec je plynofikovaná.

Tento pozemok je viac ako vhodný pre extenzívnu farmu alebo ovocný sad, chov koní, hovädzieho dobytka či vyslovene rekreačné účely. Lokalita je tichá, v údolí počuť len spev vtákov a šum lístia stromov. Pôda je odpočinutá, úrodná, piesčitá s malým humusovým horizontom.

Celková rozloha pozemkov je 296 821m2.

Cena ponúkaných pozemkov je 326 821€, cca 1,1€/m2.

Nepremeškajte túto príležitosť, ktorá sa viac nezopakuje a kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923

Nezabudnite sledovať naše novinky na FB! Výhodné ponuky sa rýchlo míňajú ;)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Celková plocha:
296821 m2
Plocha pozemku:
296821 m2
Inžinierske siete:
blízko

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Juraj Šalát

Mgr. Juraj Šalát

Real estate broker Bratislava

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Radi Vám poradíme