Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PREDANÉ!! Na predaj nové 3 izbové byty v 3-bytovom dome v obci Čereňany, okres Prievidza

Ulica: Prievidzská
Obec: Čereňany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Developerské projekty
Typ: Predaj
Typ projektu: Výstavba domov
Iné:
Rezervované

Popis developerského projektu

Projekt je riešený na poskytnutie bývania v 3 rovnakých alebo veľmi podobných samostatných bytových jednotkách, ktoré sa nachádzajú v jednom dome v obci Čereňany, okres Prievidza. Čo sa lokalizácie týka, tak nachádzajú sa hneď pri hlavnej ceste oproti kaštielu. Ide o tri poschodové 3 izbové byty, ktoré sú na liste vlastníctva vedené ako rodinné domy so samostatným súpisným číslom.

Objekt prechádza kompletnou rekonštrukciou ako je elektrika, voda, odpad, kúrenie, vrátane vyvýšenia poschodia a novej strechy. Každý byt má východ z obývacej miestnosti terasovými dverami na zastrešenú terasku. Byty budú odovzdané novým majiteľom až po ich kolaudácii.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:

Štandardné vybavenie všetkých troch bytových jednotiek zahŕňa kompletnú inštaláciu sieti. Vo všetkých bytoch budú ukončené práce so sieťami a kúrením, rovnako budú aj ukončené práce na všetkých povrchoch ako sú steny, stropy, obklady a dlažba, pokládky plávajúcich podláh, interiérových dverí so zárubňami, dodávka a montáž sanity a bezpečnostných vchodových dverí. 

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:

Poskytujeme taktiež možnosť realizácie kuchynskej linky. Jednotlivé práce sú podľa dohody za príplatok.

CHARAKTERISTIKA BYTOV:

V nanovo zrekonštruovanom poschodovom bytovom dome poskytnú bývanie tri veľmi pekné a príjemné 3 izbové byty.

Ich podlahová plocha je 80 m2 a v cene v akej sa predávajú sú vhodné aj na investíciu. V cene je okrem zabezpečenia predaja aj možnosť hypotéky.

Ak Vás naša ponuka zaujala, môžete nás kontaktovať a môžeme si dohodnúť osobné stretnutie, na ktorom Vám projekt predstavíme a priblížime. V prípade záujmu vieme dohodnúť aj možnosti dokončenia podľa Vašich predstáv hlavne čo sa nadštandardného vybavenia týka. Rovnako Vám prestavíme spôsob financovania a samozrejme, záruky.

Viac informácii na 0948 969 676, prípadne mailom na pavol.kakas@alfareality.sk. Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás.

Zoznam objektov

Číslo
Počet izieb
Obytná plocha
Poschodie
Balkón/Lodžia
Terasa
Celková plocha
Stav
 
Číslo: 01
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 82 m2
Poschodie:
Balkón/Lodžia: /
Terasa: 2 m2
Celková plocha: 80 m2
Stav: rezervované
Číslo: 02
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 80 m2
Poschodie:
Balkón/Lodžia: /
Terasa: 2 m2
Celková plocha: 80 m2
Stav: rezervované
Číslo: 03
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 80 m2
Poschodie:
Balkón/Lodžia: /
Terasa: 2 m2
Celková plocha: 80 m2
Stav: rezervované
Číslo:
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 80 m2
Poschodie:
Balkón/Lodžia: /
Terasa:
Celková plocha: 80 m2
Stav: aktívne

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
80 m2
Úžitková plocha:
80 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Garáž:
neuvedené
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová

Radi Vám poradíme