We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Na predaj 3 izbový byt s krbovým kúrením a so záhradou v obci Uhrovec, časť Látkovce

Street: Uhrovec, časť Látkovce
City district: Látkovce
City/Town: Uhrovec
District: Bánovce nad Bebravou
County: Trenčiansky kraj
Category: Apartments
Type: Sale
Apartment type: Two bedroom apartment
Other:
Price at agency

Property description

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v obci Uhrovec, časť Látkovce, ktoré sú približne 10 km od mesta Partizánske. Nachádza sa na 2. poschodí v bytovom dome so štyrmi bytmi.

Rozloha ponúkaného bytu je 75 m2. Pozostáva z priestrannej chodby, obývacej izby, ale rovnako aj z priestrannej kuchyne a kúpeľne, ktoré boli dispozične upravované počas rekonštrukcie. Z obývacej miestnosti sa vchádza do spálne a rovnako aj do detskej izby. Počas rekonštrukcie došlo aj k výmene rozvodov elektrikckého vedenia a k zníženiu stropov. 

Kúrenie je zabezpečené krbom s vlastným komínom a s rozvodmi do jednotlivých miestnosti. Drevo je uskladňované v pivnici, prípadne na priestrannej záhrade, ktorá je súčasťou tohto bytu.

Aktuálne je pripravené suché drevo na dve zimy.

V priestrannej kúpeľni, ktorá je rovnako po rekonštrukcii je vaňa, pričom wc je od kúpeľne oddelené. Teplá voda je zabezpečovaná elektrickým bojlerom. Výhodou kuchyne je okrem jej priestrannosti aj špajza, ktorá sa tu nachádza a je uzatvorená.

Z obývacej izby je aj východ na balkón. Byt má okrem toho aj dve priestranné pivnice na uskladnenie nie len dreva na zimu.

Ako už bolo spomínané k tomuto bytu patrí aj priestranná záhradka, na ktorej stojí garáž s bazénom a letným sedením. Rozloha tejto záhrady je 2,5 á a nachádza sa vedľa bytového domu.

Medzi výhody tohto bytu patria okrem iného aj nízke náklady na bývanie. Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom. Viac info na 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk.

Features

Status:
active
Ownership:
personal
Usable area:
75 m2
Built-up area:
75 m2
Type:
partly re-made
Number of rooms:
3
Balcony:
yes
Terrace:
yes
Garage:
yes
Cellar:
yes
Pantry:
yes
Store room:
yes
Number of overhead floors:
2
Position:
Top floor
Floor:
2
Total area:
75 m2
Balcony area:
2 m2
Terraces count:
1
Garage count:
1
Cellar count:
2

Show on map

Broker

Pavol Kakaš

Pavol Kakaš

Real estate broker Partizánske, Prievidza

  • Slovensky
  • English
  • Česky

S prácou realitnej kancelárie ALFA Reality som bola naozaj veľmi spokojná. Predali mi dom, ktorý som nemohla predať dlhé, dlhé roky. Na koniec som sa rozhodla osloviť práve ALFA Reality, ktorí mi vyšli zo všetkým v ústretí. Pred predajom pripravili a vyčistili pozemok, rovnako aj dom. Schody, ktoré do domu neviedli, tak ich urobili, aby mohli pohodlne vykonávať obhliadky, čo ma veľmi prekvapilo. Toto mi žiadna realitka ani len nespomínala. Vždy som mala problémy s obecným úradom v obci, stále ma naháňali, že treba kosiť okolo domu. Táto realitná kancelária sa mi dokonca starala aj o pravidelnú údržbu môjho pozemku až do predaja. Som nesmierne rada, že som ich našla a začala s nimi spolupracovať. Osobne pán Kakaš je veľmi milý, ústretový a robotu, ktorú robí, tak robí veľmi dobre. Nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom nie je predaný ani do dnes.

Libuša Bokorová, Handlová