spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Spoznajte našu realitnú maklérku Klaudiu zo Senice

Pridané: 27.10.2020

Volám sa Klaudia Kunšteková a pracujem ako realitný maklér v Senici. Najviac ma vystihuje, že som energická, vždy dobre naladená, vyhýbam sa negatívne smerovaným ľudom, rada riešim zložité problémy a pomáham ľudom v oblasti stavebníctva. Okrem toho som cieľavedomá a nikdy sa neuspokojím s priemerom.

Dlho som rozmýšľala, ktorým smerom sa dať keďže študujem v oblasti stavebníctva a zároveň mi je táto práca záľubou, nakoniec som uvidela ponuku realitnej kancelárie a neváhala som ich kontaktovať. Táto práca mi otvorí nový pohľad na stavebníctvo a realitný trh, kde môžem využiť moje znalosti v danej oblasti.

 

Pre realitnú kanceláriu ALFA Reality som sa prioritne rozhodla na základe pozitívnych ohlasov zo strany ich klientov. Následne aj na základe toho, že majú väčšie ciele uchytiť sa aj v iných okresoch pôsobenia a samozrejme ponuka služieb tejto kancelárie.

Realitná akadémia Real Estate Academy, ktorú som absolvovala je dobre postavená, má pútavo napísaný text, zrozumiteľne vysvetlenie a určite aj odborne podané školenie. Všetky jej moduly mi boli dostatočne zrozumiteľné.

Súvislosti sú vysvetlené tak, aby to bolo všetko jasné na prvé prečítanie. Určite mi to dalo veľa vedomostí a beriem ako veľké plus, že som si mohla celé školenie prejsť v kľude domova a vrátiť sa k veciam, ktoré bolo treba viac krát prečítať a ozrejmiť.

V momentálnej situácii mám v pláne uchytiť sa prvé mesiace, lebo tie budú určite najťažšie a neskôr sa snažiť urobiť dobré meno sebe a samozrejme firme v mojom okrese ako maklér, prípadne vedúci pobočky.

Je to síce dlhá cesta ale o rok by som sa chcela vidieť ako úspešný maklér, ktorý sa už v tejto oblasti vie naplno obracať a pomáhať ľudom s ich nehnuteľnosťami na profesionálnej úrovni.

Medzi moje hlavné koníčky by som zaradila určite projektovanie, návrh nábytku  a vizualizácie, čítanie kníh, rodina, priatelia a šoférovanie. 

Úspech pre mňa znamená byť šťastná s tým čo robím, cestovanie a spokojná rodina. Úspech je stav šťastia, kedy sa nemusím obhliadať na obmedzenia v oblasti plnenia si snov.

Ak budete potrebovať pomôcť s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, tak Vám rada poradím na tel. 0950 703 714, prípadne mi môžete napísať na klaudia.kunstekova@alfareality.sk. Viac info o mojej aktuálnej ponuke nájdete na www.AlfaReality.sk/makler/4-klaudia-kunstekova.